вторник, 22 декабря 2015 г.

Закладки



Закладки - це спеціальне місце в браузері, куди можна записувати знайдену в Інтернеті інформацію (сайт, сторінку сайту). Потім, щоб знову її відкрити, достатньо буде просто зайти в закладки і вибрати її зі списку.
Причому, можна не тільки записувати сторінки, але і сортувати їх. Наприклад, я знайшов кілька цікавих рецептів. Можна створити окрему папку з назвою «Рецепти» і занести в неї ці сторінки. А вподобані сайти іншої тематики занести в іншу папку.
Як додати закладки
Важливо: сторінка, на яку Ви хочете додати закладку, повинна бути відкрита! Саме на ній і потрібно виконувати всі ці дії.

Google Chrome
-         Натискаємо на зірочку в кінці адресного рядка (угорі праворуч).
-                     Відкривається невелике віконце. У верхній його частині написано назву, яка Google Chrome збирається дати для сторінки. Часто воно занадто довге. Але його можна і змінити - просто надрукувати інше.
-                     Трохи нижче в віконці програма пропонує місце в браузері для збереження сторінки. Це може бути «Панель закладок», папка «Інші закладки» або інша папка, яку Ви створили самі.
-                     «Панель закладок» - це верхня частина Хрому, а «Інші закладки» - окрема папка в кінці цієї панелі.
-                     А якщо Ви хочете створити нову папку на панелі, то вкажіть в списку «Вибрати іншу папку ...».
-                     Видалити закладку з панелі або з якоїсь папки можна натиснувши по ній правою кнопкою мишки і вибравши «Видалити».
Управляти доданими в браузер сторінками можна й по-іншому:
- Закладки

Internet Explorer
У браузері Internet Explorer закладки називаються «Вибране». І коли люди додають туди вподобаний сайт, вони кажуть: «Я додав сайт у Вибране».
Для цього потрібно натиснути на зображення зірочки у верхній правій частині програми. Відкриється віконце, всередині якого будуть показані вже додані сторінки і папки для них. Трохи вище знаходиться кнопка для занесення в Вибране. Вона так і називається «Додати в Вибране».
Після натискання на неї відкриється нове маленьке віконце в центрі браузера. У ньому можна поміняти назву для сторінки, а можна залишити його таким, як є. Також вказана папка, в яку відправиться закладка. Можна вибрати яку-небудь зі списку, а можна створити свою власну.
Шукати додані закладки потрібно під зірочкою, через яку ми їх і створювали.

Mozilla Firefox
Додати закладку в Mozilla Firefox можна натиснувши на маленьку кнопку із зірочкою у верхній правій частині браузера.
Сторінка відразу ж міститься в спеціальне місце поряд із зірочкою. Ось на цей значок і потрібно натискати, щоб її відкрити.
Правда, закладку буває непросто знайти, оскільки додані сторінки потрапляють то в одну папку, то в іншу. Але в них можна навести порядок, натиснувши на «Показати всі закладки».

Opera
У браузері Opera для додавання сайту в закладки потрібно натиснути на сердечко в кінці адресного рядка.
Сторінка відразу ж додається, нічого додатково натискати не потрібно. Ось тільки за замовчуванням вона записується в місце під назвою «Несортовані закладки».
І щоб її знайти, потрібно відкрити нову вкладку (Експрес-панель) і внизу натиснути на сердечко.
Відкриються додані сторінки. Їх можна всіляко сортувати. Для цього з лівого боку є купа папок. У тому числі можна перетягнути сторінку в Експрес-панель. Тоді не потрібно буде додатково заходити в «сердечко» - закладка буде додана на початкову сторінку браузера.
         До речі, при додавання сайту в закладки можна було відразу ж вказати, куди вона повинна записатися - в Експрес-панель або в якусь папку. Для цього просто вибрати зі списку потрібне місце.

А можна взагалі працювати з закладками по-іншому: - Закладки (четвертий пункт зверху).

Наступним крок - Створити структуру власного сайту  як зовнішню так і внутрішню.
Умови: Ваш сайт повинен обов'язково містити сторінки " Огляд технологій Веб 2.0" , "Використання веб-сервісів у навчальному процесі"
РОЗРОБКА СТРУКТУРИ
Щоб створити сайт потрібний план. Чітко розписаний, що, де буде розташовано. План цей малюється  на папері, і називається це розробка структури сайту.
Структуру сайту можна умовно розділити на зовнішню і внутрішню.
  -   ВНУТРІШНЯ СТРУКТУРА САЙТУ.
Залежить від того, яка інформація буде розміщена, які є матеріали. Слід вирішити, які будуть на сайті розділи, підрозділи, тобто скласти дерево сайту.
Коли перед очима є план внутрішньої структури, можна сміливо продовжувати роботу над сайтом, не турбуючись за те,  що можна щось забути або упустити.
  -   ЗОВНІШНЯ СТРУКТУРА
Це розташування основних важливих елементів на кожній сторінці. Треба вирішити, де і як буде розташовано меню, можливо, пошук, основний зміст, певні анонси про нові розділи сайту, оновлення, лічильник та банери, якщо вони передбачені на сайті.

При розробці зовнішньої і внутрішньої структури орієнтуються на те, щоб в майбутньому відвідувачеві було легко орієнтуватися на сайті, щоб легко знаходилася важлива і потрібна інформація. Тому, перш ніж братися за розробку структури сайту, потрібно вивчити ресурси з подібною тематикою і подивитися, як вирішено це завдання там.


 Наступний  й дуже важливий етап створення веб-сайту - це його дизайн та оформлення.

Комментариев нет:

Отправить комментарий